Dzisiaj również rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy stroik lub ozdobę świąteczną. Oto wyniki:

I miejsce: klasa 3i – słodycze o wartości 50 zł i do wybrania dzień bez pytania dla całej klasy;
II miejsce: klasa 1m – słodycze o wartości 30 zł i do wybrania dzień bez pytania dla całej klasy;
III miejsce: klasa 2k – słodycze o wartości 20 zł i do wybrania dzień bez pytania dla całej klasy;
I wyróżnienie: klasa 2n – do wybrania dzień bez pytania dla całej klasy;
II wyróżnienie: klasa 3m – do wybrania dzień bez pytania dla całej klasy.

Jak wiecie, dzisiaj ( 11.12.2014r.) w naszej szkole odbył się konkurs kolęd i pastorałek, na którym mieliśmy okazję wysłuchać 16 występów. Po naradzie wyłoniono zwycięzców i dwa wyróżnienia oraz przydzielono nagrody. Oto one:

I miejsce: klasa 1m – dofinansowanie dla osób występujących w formie bonu o wartości 150 zł + do wybrania 1 dzień bez pytania dla osób występujących;

II miejsce ex aequo: klasa 1j i klasa 2j – dofinansowanie dla osób występujących w formie bonu o wartości 100 zł + do wybrania 1 dzień bez pytania dla osób występujących (oczywiście dla obu klas);

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dnia 24 listopada 2014 r. o godzinie 11:40-13:40 na sali gimnastycznej odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły ze strażakami Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach. Udział wzięły klasy: 2a, 2ci, 2h, 2n, 1ds. Strażacy przeprowadzili instruktaż i ćwiczenia praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej: resuscytacji krążeniowo -oddechowej, pomocy przy zakrztuszeniu i ataku padaczki.

Dzisiaj odwiedził nas wyjątkowy i bardzo energiczny św. Mikołaj. Przechadzał się po całej szkole.

Za dobre odpowiedzi na jego "trudne" pytania, częstował uczniów, nauczycieli oraz pracowników obsługi słodyczami.

Mikołaj był bardzo zadowolony z ciepłego przyjęcia i obiecał, że na pewno odwiedzi nas za rok.

Trzymamy za słowo! ;)

W dniu 10.11.2014 r. (poniedziałek) wszystkie klasy  naszej szkoły (995 uczniów) uczestniczyły w wyjściu do Wadowickiego Centrum Kultury na seanse filmowe pt. „Miasto 44” oraz „Bogowie”. Filmy okazały się trafnym wyborem, ponieważ dały nam sporo do myślenia i niejeden z nas zastanowił się w domowym zaciszu nad ceną i sensem życia…

SAMORZĄD  UCZNIOWSKI