W sobotę, 16.01.2016r uczniowie klasy 3n z wychowawcą, panią Grażyną Gwoździewicz mieli okazję odwiedzić w Rzykach podopiecznych stowarzyszenia "Dzieci Serc".

Na miejscu dzieci niepełnosprawne otrzymały przygotowane przez nas paczki ze słodyczami, książkami i maskotkami. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim dobroczyńcom za zaangażowanie. Bez waszej hojności nie byłoby możliwe obdarowanie ponad pięćdziesięciu dzieciaków.

Dziękujemy w imieniu szczęśliwych obdarowanych!

16 styczna 2014 roku, był to czwartek, godzina 15:00 – na dworze szaro i ponuro…
     Jednak wolontariuszom z naszej szkoły, którzy udali się z kolędą na ustach do Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Siostry Nazaretanki  - udało się ten dzień rozświetlić słońcem, które zabłysło w sercach podopiecznych placówki.

,,Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje, ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce, z jakim tej pomocy się udziela”.                                               Jan Paweł II

Dnia 18.10.2013 roku osiem uczennic Naszej szkoły: Kurzyniec Aneta, Wilk Sylwia, Matyjasik Ewelina, Kamila Pytel, Moskała Gabriela, Góra Aleksandra, Latocha Katarzyna, Ślagor Małgorzata wraz   z opiekunką Panią Elżbietą Mamcarczyk udało się do DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ (DPS), prowadzonego przez Siostry Rodziny Nazaretu, mieszczącego się przy ulicy Lwowskiej w Wadowicach, w celu dobrowolnej pomocy mieszkankom tegoż Domu.