ckz g

W dniu 18.07.2017r. (wtorek) w Zespole Szkół nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach (ul. Wojska Polskiego 13) w sali 25 odbędzie się wg następującego harmonogramu spotkanie z uczniami, branży turystyczno – gastronomicznej, którzy zakwalifikowali się na staż w miesiącu sierpniu 2017r.:

• na godz. 8.00 proszeni są o przybycie uczniowie z:
    • ZS Nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie,
    • ZS Nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie,
    • ZS Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy,
    • ZS im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej
  • na godz. 12.00 proszeni są o przybycie uczniowie z ZS Nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach.

Na spotkanie każdy uczeń musi przynieść:

1. Kserokopię dowodu osobistego (osoby pełnoletnie) lub kserokopię legitymacji szkolnej (osoby niepełnoletnie lub te, które są pełnoletnie, ale nie wyrobiły dowodu osobistego).
  2. Numer konta bankowego swojego lub rodziców.
  3. Książeczkę do celów sanitarno – epidemiologicznych wraz z aktualnym orzeczeniem do celów sanitarno – epidemiologicznych.
  4. Długopis.

Mentor Zawodowy