Kinga Kachnik z klasy 3 technikum hotelarskiego zajęła 2 miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Turystyczno – Hotelarskim  „Mistrz Gościnności – concierge”

Konkurs odbył się 5 grudnia 2015 roku w Małopolskiej Szkole Gościnności w Myślenicach. Zadania konkursowe dotyczyły pracy concierge w hotelu. Pod bacznym okiem jury złożonego ze specjalistów branży hotelarskiej, przyszły concierge musiał wykazać się nie tylko wiedzą z zakresu turystyki i hotelarstwa, ale również całym wachlarzem umiejętności w obsłudze gości hotelowych. Kinga w nagrodę otrzymała 2-dniowy pobyt w Hotelu Mercury Racławice Dosłońce Conference&SPA****, podwójne zaproszenie do Restauracji Sienna na kolację oraz nagrody rzeczowe (plecak, roczna prenumerata „Hotelarza”).

Patronatem honorowym Konkurs objęli  m.in. Marszałek Województwa Małopolskiego,  Małopolski Kurator Oświaty,  Rektor Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej,  Rektor Uniwersytetu Łódzkiego oraz Stowarzyszenie "Złote Klucze Concierge Polska". Realcje z konkursu maja ukazać się w prasie krakowskiej i telewizji.

Tomasz Skowron- nauczyciel hotelarstwa

• Kinga z voucherem na pobyt w hoteluKinga z voucherem na pobyt w hotelu
  • Kinga przed juryKinga przed jury
  • Kinga odbiera nagrodyKinga odbiera nagrody