Grupa dziesięciu uczniów w ramach projektu Modernizacji kształcenia zawodowego w Małopolsce odbyła specjalistyczny kurs Flash z Action Script. Kurs odbywał się w dniach 2.03.2013-16.03.2013 w Akademii Rozwoju Zawodowego w Andrychowie.

Celem kursu jest nauczenie uczniów tworzenia stron WWW lub prezentacji ekranowych w technologii Flash, zapisywanych na płytkach CD, opanowanie metody tworzenia banerów reklamowych umieszczanych na stronach WWW, poznanie podstawowych poleceń ActionScript.

Kursanci zapoznali się także z podstawami języka Action Script. Na zakończenie kursu wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające umiejętności posługiwania się tym że programem. Certyfikat był wydany w dwóch językach: angielskim oraz polskim.