FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY

„POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

Ogólnopolski konkurs wiedzy "Poznaj swoje prawa w pracy" odbył się 19 kwietnia 2016r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, organizatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy. Nasza uczennica Angelika Bogdanik z klasy 4a – technik ekonomista wzięła udział w nim już po raz drugi.

W III już edycji do konkursu przystąpiło 327 szkół ponadgimnazjalnych, 7396 uczniów z całej Polski. Do etapu regionalnego zakwalifikowało się 599 uczniów, a najlepszych 48 uczniów zmierzyło się w finale w Warszawie.
Wśród właśnie tych 48 uczniów znalazły się:

Angelika Bogdanik z klasy 4a i Anna Piwowarczyk z klasy 3a.

W wielkim finale  MAŁOPOLSKĘ  reprezentowała ANGELIKA BOGDANIK (Anna Piwowarczyk nie mogła wziąć w nim udziału, ponieważ właśnie przebywa na stażu w Wielkiej Brytanii).

Przedsięwzięcie było realizowane w ramach wieloletniego programu edukacyjnego Państwowej Inspekcji Pracy pod nazwą "Kultura bezpieczeństwa".

Jak podkreślili  w swoim wystąpieniu przedstawiciele PIP  „…wszyscy finaliści etapu centralnego są już zwycięzcami….”.

Gratulujemy Angelika !!!

Dorota Lofek, Sabina Chmura.

• a1
  • a2