projektanci android

Uroczystego otwarcia nowoczesnej pracowni komputerowej dnia 13 września 2013 r., w Zespole Szkół nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Wadowicach dokonali  Starosta Wadowicki Jacek Jończyk i Wicestarosta Marta Królik. 

W pracowni uruchomiono 15 stanowisk komputerowych. Sprzęt zakupiono ze środków projektu systemowego „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”, realizowanego przez Województwo Małopolskie we współpracy z powiatami w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Pracownia, którą uruchomiono w naszej szkole, kosztowała ponad 26 tys. zł. W latach 2010- 2013 do naszej placówki trafił także sprzęt techno-dydaktyczny: fantom z zestawem do resuscytacji wraz z elementami wymiennymi, zestaw interaktywny (dwa notebooki, telewizor, tablica interaktywna, projektor), urządzenie do rejestracji i rozliczania transakcji handlowych, stół montażowy, kamera Canon, skaner stacjonarny, zmywarka kapturowa, sprzęt gastronomiczny m.in. walizka barmańska, kruszarka do lodu, blender barmański, zmywarka do mycia szkła. Zakupiono również 10 zestawów sprzętu komputerowego, 10 tabletów i drukarkę laserową. Koszt zakupionego sprzętu to ponad 120 tys. zł. 

Głównym celem projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” jest wzmocnienie kształcenia zawodowego w poszczególnych branżach, lepsze powiązanie jego oferty z potrzebami rynku pracy, poprawa społecznego wizerunku kształcenia zawodowego, szczególnie wśród młodzieży oraz rodziców.  Projekt będzie realizowany do września 2015 roku. 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Simple Image Gallery Extended

Aktualności szkolne

Ważne ogłoszenie

Drodzy Gimnazjaliści

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich kreatywnych i uzdolnionych plastycznie uczniów klas 3 gimnazjum, na Warsztaty Świąteczne

 

11.12.2015r. o godz. 15.30-18.00 

szczegóły

bip

Plan lekcji  ■  Zastępstwa  ■  Dyżury

Przydatne linki